درباره کول‌تگ

مانیتورینگ هوشمند از محل تولید تا مصرف

شرکت فناوری فراپایش امین (کول‌تگ) CoolTag، مجموعه‌ای جوان و پویا با پشتوانه‌ی علم و تکنولوژی روز دنیا است. ما راهکارهای یکپارچه‌ای برای مانیتورینگ ارائه می‌دهیم که شامل افزاره‌های IoT و محصولات نرم‌افزاری است.
سبد محصولات کول‌تگ، برای مانیتورینگ زنجیره‌ تامین کالا در مراحل مختلف زنجیره تامین طراحی و تولید شده است. این زنجیره شامل تامین مواد خام، فرایندهای پروسه تولید، انبار، سردخانه، شبکه توزیع و عرضه تا مصرف کننده می‌باشد.
محصولات کول‌تگ به دو صورت آفلاین و آنلاین داده‌های شرایط محیطی را اندازه‌گیری و ثبت می‌کنند. تمامی دیتاها در شبکه‌ی ابری ذخیره و گزارش‌های مورد نیاز تولید می‌شوند. نرم‌افزارهای مجموعه‌ی کول‌تگ (کول‌لاگ و داشبورد آنلاین) بسته به نوع محصول در بسترهای مختلف (دسکتاپ، موبایل و وب) ارائه می‌شوند.

سوالات متداول درباره کول تگ

بله، محصولات کول‌تگ نسل جدیدی از دیتالاگر‌ها هستند. این محصولات علاوه بر ثبت نقطه به نقطه‌ی داده‌ها، با استفاده از نرم‌افزار اختصاصی امکان ایجاد گزارش‌های پیشرفته‌تر و تحلیل داده را فراهم می‌سازد. سرعت انتقال داده، ذخیره اطلاعات به صورت آنلاین و مصرف پایین باتری امتیازات ویژه‌ی کول‌تگ نسبت به دیتالاگرهای متداول است.

در تمامی محصولات کول‌تگ داده  به صورت محلی روی حافظه‌ی داخلی کول‌تگ ثبت می‌شود و بعد از اتصال به اینترنت (از طریق موبایل/ دستگاه ریدر) به ابر اطلاعاتی اختصاصی مشتری ارسال می‌گردد. در محصول کول‌تگ الترا (محصول آنلاین) دیتا به صورت مستقیم از طریق گیت‌وی و به صورت بیسیم روی اینترنت بارگذاری می‌شود که از طریق داشبورد آنلاین قابل مشاهده است و در صورت نیاز هشدار آنلاین تولید می‌گردد.

محصولات کول‌تگ مصرف توان بسیار پایینی نسبت به رقبای سنتی خود دارند. محصول بیسیک و پرو در طول بازه‌ی عملکردی نیاز به تعویض باتری ندارند. باتری محصول بال دو سال و محصول پراسس برای بیش از 2 میلیون نقطه اندازه‌گیری در دمای متداول پاسخگو است. سنسور دمای محیطی محصولات الترا، در شرایط مناسب بین 5 تا 10 سال نیاز به تعویض باتری ندارد.

محصولات کول‌تگ Plug & Play هستند یعنی نیازمند به نصب و راه‌اندازی خاصی نیستند. با تنظیم پروتکل مورد نظر از طریق نرم‌افزار و شروع دستی یا اتومات عملیات خود را شروع می‌کنند. در محصول الترا بعد از دریافت محصول از شرکت ( تنظیمات اولیه توسط تیم کول تگ انجام می‌شود) فقط کافی است گیت‌وی به اینترنت امن متصل شود و سنسورها روشن شوند.

دما به عنوان پارامتر کلیدی در بسیاری از محیط‌ها و پروتکل‌‌‌های حمل کالا تمرکز اصلی محصولات کول‌تگ است. بدین منظور کول‌تگ با توجه به محدوده دمایی و محل استفاده محصولات مختلفی معرفی کرده است. در دسته محصول کول‌تگ الترا سنسورهای محیطی دیگری مثل رطوبت، فشار هوا، وجود گازهای سمی، حریق و از این دست هم ارائه می‌شود.

شما می‌توانید از طریق ارسال ایمیل یا تماس با مجموعه با کارشناسان ما مرتبط شوید تا با بررسی نیاز مجموعه‌‌ی شما بهترین راهکار به شما ارائه شود. بعد از نهایی شدن سفارش، محصولات در اسرع وقت به شما تحویل می‌شود و در صورت نیاز تیم کول‌تگ جهت نصب به کمک شما می‌آیند.

تمام محصولات برای یکسال اول استفاده (بسته به نوع محصول) از گارانتی تعویض برخوردار هستند. که در صورت رعایت شرایط استاندارد عملکردی به شما تعلق می‌گیرد. تا سه سال بعد از فروش، خدمات تعمیر و مهندسی توسط مجموعه ارائه می‌شود. نگهداری داده بعد از دوره‌ی اول قرارداد در قالب قرارداد نگهداری خواهد بود.